Şirketimiz Kurucusu Erdinç Yetkil  Kosifler BMW Yetkili servisinden Ustabaşı olarak ayrılıp 1997 yılında Muğla'nın Fethiye ilçesinde siz değerli muşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için Erdinç Oto (Car Hospital)'i hizmetinize sunmuştur..

Uzman Kadromuz ve Orjinal Son Teknoloji Arza Tespit cihazlarımızla. Bmw, Land Rover, Mercedes Mini Cooper Porsche Jeep Amerkan ve bütün üst sekmen ithal arabalara tamir bakım yedek parça onarım hizmeti vermekteyiz.

Araçlarınızı siz bize getirmezseniz bile bizim için sorun değil biz sizden gelip araçlarınızı alıp bakımlarını ve arzalarını gidermekteyiz.İşlem bitiminden sonra aracınızı tekrar size geri getirmekteyiz.Uzman kadromuzla siz değerli müşterilemize destek sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir servis sağlamak için gerekli tüm teknolojik, kadrosal ve kurumsal özelliklerimizi geliştirmekteyiz ve her zaman da bu imkânları sağlamaktayız.

 

Firmamız Erdinç Oto Fethiye Sizlere Fethiyede Bmw Servis Hizmetine Ek Olarak Fethiyede Mercedes Servis Hizmetini Başlıca Konu Olarak Vermektedir.

Ayrıca Erdinç Oto, Fethiye Bmw Servis, Fethiye Porsche Servis, Fethiye Mercedes Servis, Fethiye Mini Cooper Servis, Fethiye Chrysler Servis, Fethiye Bmw Arıza Tespit, Fethiye Mercedes Arıza Tespit, Fethiye Mini Cooper Servis, Fethiye Chrysler Arıza Tespit, Fethiye Porshe Arıza Tespit, Fethiye Auto Logic Arıza Tespit, Fethiye X-431 Taunch Arıza Tespit, Fethiye Orjinal Mercedes Arıza Tespit, Fethiye Arıza Tespit Cihazı, Fethiye Bmw Yedek Parça, Fethiye Mercedes Yedek Parça, Fethiye Porsche Yedek Parça, Fethiye Mini Cooper Yedek Parça,